Devir otobüsüyle çarpışan otomobildeki animasyon şefi ile eşi öldü

ANTALYA’nın Serik ilçesinde volta otobüsüyle çarpışan otomobilin sürücüsü Tarık Taşar (41) ile eşi Gül Taşar (39) yaşamını yitirdi. 5 münhal bir otelde animasyon ve cümbüş şefliği işleyen Tarık Taşar’ın düzentileme sonrası eşiyle eve giderken kazanın yaşandığı bildirildi.

Belek Mahallesi Turizm Caddesi’nde bugün saat 02.00 sıralarında, Kadriye Mahallesi yönüne giden Utkulu Ş. yönetimindeki 07 ANTLAŞMA 266 plakalı devir otobüsü ile karşı yönden gelen Tarık Taşar yönetimindeki 31 EP 034 plakalı otomobil, ser kafaya çarpıştı. Kazada makine sürücüsü Tarık Taşar ile eşi Gül Taşar yaşamını yitirdi. Otobüs şoförü ile 2 kanıt ise kazadan keder almadan kurtuldu.

İhbar üzerine kaza adına polis güçleri, itfaiye aracı ve keyif ekipleri irsal edildi. Yapılan incelemenin peşi sıra Tarık ve Gül Taşar çiftinin cenazeleri Antalya Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Otobüs sürücüsü Muzaffer Ş. ise gözaltına alındı.Tarık Taşar’ın 5 bulutsuz tıpkısı otelde canlandırma ve canlılık şefliği yaptığı, mücahede sonrası eşiyle eve giderken kazanın yaşandığı bildirildi. 3 çocuğu olduğu belirtilen çiftin cenazeleri otopsi işlemlerinin ardından toprağa uğratmak üzere Hatay’ın İskenderun ilçesine gönderilecek.

Polisin kazayla ilgilendiren incelemesi sürüyor.

Share: