Denizbank’a Acun Bankası’ndan 60 milyon dolarlık görüntü

DenizBank, global salgından damarı bozuk etkilenen KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarını durdurmak için, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası (TKYB) yoluyla Acun Bankası’ndan 60 milyon dolar finansman kaynağı gerçekleştirme etti.

DenizBank Umum Müdür Yardımcısı Beril Oğuz, konuya ilişik yaptığı değerlendirmede, “DenizBank namına, ekonomimiz amacıyla manivela etkisi gören niş sektörleri temas zaman sahiplendik. Bu anlayışla, gezegenin geleceği amacıyla başta ekincilik sektörü ve ekonomimizin belkemiği olması dolayısıyla KOBİ’lerin finansmanını ayrı bire bir yere konumlandırarak bu sektörlerin bilcümle yanında olduk. Kadınların hisse senedi gücüne karışma olmadığı tıpkısı ekosistemde ekonominin birlik potansiyeliyle büyüyemeyeceği inancıyla, eş istihdamını ve avrat girişimciliğini birlikte tam kaynaklarımızla destekliyoruz” dedi.

“KOBİ’lerimize ve ülkemize bu kaynağı kazandırmaktan gururluyuz”

2007 yılından bu yana uluslararası kalkınma kuruluşlarından fonlama realizasyon yazar Türkiye’bile sürdürülebilirlik etkisi yüksek krediler verdiklerini, bu kapsamda sağladıkları kaynağın mecmu tutarının 2,5 bilyon doları aştığını tamlayan Beril Oğuz, şöyle konuştu: “Akıbet dönemde gerçekleştirdiğimiz sendikasyon ve getiri işlemlerimizde üstelik, tarımın finansmanı ve bankacılık hizmetlerinin özürlü vatandaşlarımız üzere erişilebilirliği kabil performans kriterleri belirleyerek sürdürülebilirlik taahhütlerimizi ciddiyetle ortaya koyduk. Demin, ülkemizin dört yanında, toptan salgının yaralarını sarmaya etkin KOBİ’lerimizin, özellikle bile zinde ve avrat istihdamını destekleyen işletmelerin ayağa kalkması amacıyla rehavet alıyoruz. Türkiye Kalkınma ve Envestisman Bankası’nın ülkemize kazandırdığı 60 milyon dolar tutarındaki bu kaynağı KOBİ’lerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz”.

Denizbank Bonus kartların sayısı 5 milyonu aştı

Denizbank sendikasyon kredisini 453 milyon dolara yükseltti

DenizBank’tan satın alma hamlesi

DenizBank TEMEL logolu kartları organ aksiyon yeri ve ATM’lerinde akseptans etmeye başladı

Share: