Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektubu esnafa ulaştırıldı

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın, YANLIŞSIZ Tümen’nin kuruluşunun 21. Sene dönümü nedeniyle kaleme aldığı pusula Adıyaman teşkilatı vasıtasıyla esnaflara ulaştırıldı.

TBMM Milli Defans Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Kültürlü, Mebus İbrahim Halil Fırat, İl Başkan Vekili Emrah Bulucu, Şehremaneti Komutan Vekili Kutsal Ayaz, Dalan İlçe Başkanı Mustafa Alkayış kent merkezinde esnafları konuşma ederek mektup dağıttı.

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan aracılığıyla yazılan mektup, partililer eliyle esnafların yanı sıra vatandaşlara birlikte verildi.

Mebus Ahmet Okumuş yaptığı açıklamada, “Partimizin 21. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Cumhurbaşkanımızın selamı ve mektubunu hemşerilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Yaklaşık 30 bin mektubu vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Merkezde oluşturduğumuz 10 ekip ile tıpkısı anda mektupları ulaştırmaya başladı. Türkiye’nin 2023 seçimlerine hazırlanan ve bu güne büyüklüğünde yapılamaz denilenleri özne tıpkısı partiyiz. Halkımız bu güne büyüklüğünde duasıyla desteğiyle bilcümle yanımızda oldu. Haddinden Fazla fena hâlde ayrımsız hazzetme var” dedi.

Mebus İbrahim Halil Fırat ise açıklamasında, “Benzeri olduk 21 olduk. Allah’ın izniyle tıpkı çizgide tıpkısı bakım aşkıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Teşkilatımızla mektubu vatandaşlarımıza ulaştıracağız. İnşallah henüz birçok 21. Yılları kutlayacağız” dedi.

İl Başbuğ Vekili Emrah Icatçı, il ve kaymakamlık teşkilatlarının Cumhurbaşkanı ve DÜRÜST Öğür Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği mektupları vatandaşlara ulaştırdığını kaydederek, olumlu ve güzelce dönüşler aldıklarını söyledi.

Dalan İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ise, “Cumhurbaşkanımızın yazdığı bu sunturlu ve düşündürücü mektubu halkımıza ulaştırıyoruz. Çalışmalarımıza ara vermeden bitmeme ediyoruz. Milletvekillerimiz ve teşkilatımız ile buluşturduğumuz bu mektuptan çok adamakıllı tepkiler alıyoruz” ifadelerini kullandı. – ADIYAMAN

Share: