CEPTETEB’den BinBin ile ulaşımı kolaylaştıracak iş birliği

Türk Iktisat Bankası (TEB), dijital bankacılık platformu CEPTETEB ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve avantajlar sağlayan kampanyalar sunmaya devam ediyor. CEPTETEB, şehir içi ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla mikromobilite alanında sürdürülebilir ve pratik muvasala sağlayan BinBin ile teşrikimesai kapsamında CEPTETEB müşterilerine yapacakları evvel sürüşte yüzde 20 tenzilat fırsatı sunuyor. CEPTETEB müşterilerinin faydalanabileceği BinBin ile geçmiş sürüşte yüzdelik 20 kampanyası 30 Haziran 2022 tarihine büyüklüğünde devam edecek.

BinBin Oynak Uygulaması’ndan alınacak nida koduyla ilk kez CEPTETEB’li olanlar ise CEPTETEB Ödeme Kartı ile yapacakları BinBin ödemelerinde gelişigüzel ay 25 TL, altı kamer süresince toplamda 150 TL’ye vasıl akça iadeli kazanacak. Kampanyaya katılım için 30 Haziran 2022 tarihine kadar nida koduyla CEPTETEB’li almak ehliyetli.

CEPTETEB’li atılmak çok gösterişsiz

CEPTETEB müşterisi olmayanlar faal aplikasyon üzerinden görüntülü mülakat yaparak dakikalar içerisinde hesabını açabiliyor.

BinBin 14 şehirde hizmet veriyor

Mikromobilite alanında sürdürülebilir ve kılgı erişim sağlamayı hedefleyen BinBin, bilgisiz el altında İstanbul, Konya, Kayseri, Antalya, Samsun, Eskişehir, İzmir, Adana, Kocaeli, Diyarbakır, Bursa, Trabzon, Gaziantep ve Sakarya’da kullanıcılara scooter hizmeti sunuyor. Türkiye genelinde 1,5 milyondan aşkın kullanıcısı olan BinBin, güdük mesafeli yolculuklarda çevreci, kazançlı ve pratik ayrımsız erişim alternatifi oluşturuyor. Çevreye duyarlı teknolojiler geliştiren BinBin, ati nesiller amacıyla duyarlılık ve duyarlık ile çalışmalarını sürdürürken, bakım ağını temas geçen aktarılma genişletiyor.

CEPTETEB Süper’den iki yıpranmamış tatil kampanyası

Yeni CEPTETEB’lilere faizsiz taksitli akça fırsatı

Share: