Çeltek, kurtuluşunun 100. yılını Manga ve Ilgi Akalın ile kutlayacak

Çeltek, kurtuluşunun 100. yılını Manga ve Rabıta Akalın ile kutlayacak

UŞAK – Uşak Belediye Başkanı Mehmet Şimşek, Yardımcı’ın kurtuluşunun 100. yılında Manga, Ilgi Akalın, Kıraç kabil sanatçıların hayalet alacağını el konserleri düzenleyeceklerini müjdeledi.

Uşak Belediye Reisi Mehmet Çakın, Atatürk Hars Merkezi’nde matbuat mensuplarıyla benzeri araya gelerek Uşağın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılına özel hazırlanan etkinlikler hakkında bilgiler verdi. Hafta süresince bağımsızlığın yeryüzü iri sembollerinden birisi olan Türk Bayraklarıyla sokakları donatacaklarını belirten Başbuğ Çakın, hafta boyunca Manga, Bent Akalın, Oğuzhan Çalıştırıcı, Kıraç ve Ahmet Şafak gibi sanatçıların bile sahne almasının yanı sıra aynı haddinden fazla değişik etkinliklerin de olacağını söyledi.

Kutlama programının detayları için bilgiler veren Komutan Şimşek, “Hiç kimsenin kendisini dışarıda bırakıldığını hissetmeksizin hepimizi bu coşkunun bire bir parçası olması hedefi ile bu programları hazırlıyoruz. Bire Bir taraftan dahi tarihe yapışkan bırakacak bu mille uğraş günümüzde yaşanılanları hafıza ve zihnimizde elan temelli arkaç getirecek asar ortaya koymaya gayret etti. Bu yönde dokunaklı bire bir say gerçekleştirdik” dedi.Share: