Cankurtaran görevlisi kaymakamlık geçiren kızını yaraları zımnında tanıyamadı

Alberta eyaletindeki Calgary kentinin kuzeyindeki Airdrie kasabasında 15 Kasım’da ayrımsız trafik kazası meydana geldi. Kazanın peşi sıra fenomen hesabına giden cankurtaran görevlisi Jayme Erickson, hasar kayran araçta sıkışmış iki yaralı gördü. Hasarlı araçtan çıkarılan 17 yaşındaki güre kıza ambulansın içinde engelleme eden Erickson, sakil dertli gencin zat kızı olduğunu ayırt edemedi.

“YERYÜZÜ ŞIŞMAN KABUSUN BAŞIMA GELDİ”

Toplumsal iletişim araçları hesabından olayı anlatan Erickson, “Bire Bir ambulans görevlisi olarak yer şişman kabusum başıma geldi. Kazazede, ambulans helikopter ile Foothills Tıp Merkezi’ne götürüldü. Mesaim sona erdiğinde evime gittim. Elan bilahare kapım çaldı ve hayatım sonsuza dek değişti. Engelleme ettiğim gösterişli dertli kazazedenin, benim canım ve kanım olan kızım Montana olduğunu öğrendim” dedi.

“YARALARI O BÜYÜKLÜĞÜNDE KÖTÜYDÜ Kİ ONU TANIYAMADIM”

Ana Erickson, kızının kazadan bilahare ateş tıpkı şekilde yaralandığını ve yaraları zımnında özlük kızını tanıyamadığını belirterek, “Yaraları o büyüklüğünde korkunçtu kim onu tanıyamadım bile. Sonrasında kızımı görmek amacıyla Foothills Tababet Merkezi götürüldüm ve öleceğini öğrendim. Bugün ise aşağı kızımla vedalaştım. 17 sene, yeterince detaylı berenarı değildi. Onunla geçirdiğim 17 yıl üzere gönül borçlusu olmama rağmen hurdahaş oldum. Onun katiyen mezun olduğunu, evlendiğini göremeyeceğim” ifadelerini kullandı.

Share: