Burcu Esmersoy ve Koşuk Akmandil çiftinin evleneceği güneş mahsus oldu

Burcu Esmersoy, 1 yıldır gelişigüzel olduğu yazılımcı Koşuk Akmandil’den yaz başında İtalya’dahi evlilik teklifi almıştı. Teklifin arkası sıra düğün üzere hazırlıklara başlayan Esmersoy, dernek tarihi üzere otel engeline takılınca gün belirleyemedi. Bir süredir tedarik eden çiftin düğün tarihi netleşti.

EYLÜL AYINDA EVLENECEKLER

Geçtiğimiz günlerde verdiği tıpkısı röportajda düğün amacıyla kayran bulamadıklarını söyleye Esmersoy, “Otel mahmul. Bize, ‘2023’te görüşelim’ diye mail attılar. Biz birlikte ‘Biri düğününü tahrip ederse bize marifet verin’ dedik. Bekliyoruz. İstediğim bir güneş var, onu ayarlamaya çalışıyorum” diye konuşmuştu. Esmersoy ve Akmandil’in merakla beklenen dernek tarihi muhtemelen oldu. Eylül 2023’te nikah masasına oturacak olan çift kaporayı birlikte ödedi.

Burcu Esmersoy, iki sefer evlilik yaptı ve evlilikleri güdük sürdü. İlk evliliği Massimo Cusimano ile 2005 yılında oldu ve 2008 yılında boşandı. İkinci evliliğini 2018 yılında Berk Suyabatmaz ile yaptı, ayrımsız yıl sonra evlilikleri sona erdi.

Share: