Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir: “Baskı benzeri karşılaşma bizi bekliyor”

Bodrumspor Maharet Direktörü İsmet Taşdemir, Spor Popo 1. Lig’in 9. haftasında 16 Ilk Teşrin Ahzüita günü Erzurumspor FK’ye mihman olacakları müsabakadan 3 puanla hasrolunmak istediklerini söyledi.

Iye ekibi, Erzurumspor FK müsabakasının hazırlıklarına Yalıçiftlik Tesisleri’nde beceri direktörü İsmet Taşdemir yönetiminde devam etti.

Burada basın mensuplarına mütekellim Taşdemir, pir aynı haftayı geride bıraktıklarını kaydetti.

Yeni iyice haftayı yaşayabilmeleri için Erzurumspor FK maçında gür oynamaları gerektiğini belirten Taşdemir, “Bazen ferah oyunla da yetinemiyoruz, çünkü Rize’de bunu yaşadık. Adet almamız geçişsiz. Uğraş ruhu faziletli, mücadelesini sonuna kadar veren aynı takımımız var.” dedi.

Taşdemir, oyuncuları model nail Erzurumspor FK’nin çok zorlu aynı deplasman rakibi olduğuna dikkat çekti.

Rakip ekibin sonuç iki karşılaşmasında ferah sonuçlar aldığını nâkil Taşdemir, “Tahakküm ayrımsız karşılaşma bizi bekliyor. İnşallah oradan 3 puanla döneriz. Bizim takımımız amacıyla önceki 3 haftadan bilahare güzeşte yılki veya bu yılki ayrımı yapmamız söz konusu değil. Çıktı bizim takımımız bu. Bu yıl bize katılan oyuncularımızın 3-4 haftalık müddet sonrası gerçekli performansları gelişecek, gelişiyor. Elan dahi gelişecek arkadaşlarımız var. Koray ve Caner var. Dejan sakatlanmasa ondan üstelik o çıkışı bekliyorduk. Zımnında tığ bire bir takımız. Bando kendisine gelişigüzel oynadığımız antlaşma daha çok civar plana çıkıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yalçın: “Böyle ayrımsız galibiyete ihtiyacımız vardı”

Futbolculardan Samet Dik, Bodrumspor’de bahtiyar olduğunu dile getirdi.

Sakaryaspor galibiyetinden belde dörtköşe olduklarını belirten Yalman, “Böyle bire bir galibiyete ihtiyacımız vardı. İnşallah bundan sonraki maçlarda da 5 golle galip geliriz. Hedefim her sabık periyot elan dirilmek. İnşallah kendimi henüz yukarıya çekebilirim.” diyerek konuştu.

Oyunculardan Harun Alpsoy, kestirmece 1,5 almanak sakatlığın ardından forma üst duruma geldiğini anlattı. Güre oyuncu, maharet heyetin nasip vermesi durumunda Erzurum deplasmanında atlatmak istediğini söyledi.

Öte yandan, Dejan Drazic’in sakatlığından çevre üç hafta sahalardan ırak kalacağı, Kenan Özer ve Öz Saygı Akbay’ın durumunun ise maç günü netleşeceği bildirildi.

Share: