Bingöl haberi! Zinde horozlar, Tuzlaspor maçından 3 benek bekliyor

TFF Hareket U19 Elit B Ligi 3. haftasında oynayacağı Tuzlaspor maçının hazırlıklarını sürdüren Denizlispor U19 takımı, Tuzlaspor maçından 3 nokta bekliyor.

Denizlispor, TFF Hareket U19 Elit B Ligi 3. haftasında oynayacağı Tuzlaspor maçının hazırlıklarını Teknik Sorumlu Gökhan Asıl nezaretinde sürdürüyor. 15 Teşrinievvel Cumartesi haset saat 12.00’dahi Akkonak Stadı’nda oynanacak karşılaşmaya güre horozların bütün kadro çıkması bekleniyor.

Geriden küsurat iki haftayı ve üçüncü haftada oynanacak olan Tuzlaspor maçını değerlendiren Denizlispor U19 takımı futbolcusu Talha Ermiş Ateş, ongun ve ağır ezgi bir kadroya erbap olduklarına değinerek, “Tuzlaspor ile evimizde oynayacağız. Bu maç için hazırlıklarımızı tamamladık sayılır. Maça 3 gün kaldı. Sabık hafta Pendikspor ile deplasmanda karşılaştık. Kâm etmediğimiz tıpkı serencam oldu amma oyunumuz iyiydi. Sezona Adanaspor karşısında fena hâlde ayrımsız yengi ile başlamıştık. Bando yerine önceliğimiz gani tavlamak. Oyunumuz pas üstüne oturmuş. Rakibi yoran benzeri baziçe. İstediklerimizi yapınca rakibe oyun oynatmayacağımızı düşünüyorum. Elhak sahada haddinden fazla dinç tıpkısı takımımız var. Hangi yaptığını bilen ongun bire bir u19 takımımız var” diye niteleyerek konuştu.

“Sahadan ferah benzeri sonuçla kalkmak istiyoruz”

Bakir sezonda üçüncü haftaya geldiklerine ilgi calip gailesiz horozların ustalık sorumlusu Gökhan Üs dahi, “İçeride aynı galibiyetimiz dışarıda da Pendikspor’a benzeri yenilgimiz oldu. Ama tabii ligin başında dahi söylediğim kabil sonuçta ast yapıların hedefi öncelikle oyuncu eklemek. Bizim bile amacımız A takıma bitmiş oyuncu olarak yukarıya oyuncu örtmek. Rastgele devir söylediğimiz kadar topa ehil olan, oyunu oynayan, çıktı heyetiyle ayağında mütezayit gündeş futbolun içre olan oyunların devamında ongun oyunlar oynayarak sonuca gezmek. Bizim amacıyla sayı o büyüklüğünde önemli değil amma futbolda bütün görmek için oynuyor” şeklinde konuştu.

“Takımda eksik namevcut tüm grup çıkacağız”

Tuzlaspor ile oynanacak maçtan galibiyetle ayrılmak istediklerini tamlayan Cins, “Bu hafta dahi Tuzlaspor geliyor. Rakibimizi iyi kötü izliyoruz. İyi tıpkısı karşılaşma olacağını düşünüyorum. Rakibimiz bile baziçe oynamaya çalışan bire bir kol adına gördük. Onun üzere Cumartesi günü hem baziçe anlamında hem da nüsha anlamında dolgunca tıpkı sonuçla sahadan fırlamak istiyoruz. Takımda şu anda kem namevcut. Geçen hafta eksiğimiz vardı. A takıma revan oyuncularımız vardı ama bu hafta onlarda bizimle beraber olacaklar. Cumartesi haset bütün ekip sahada olacağız. İnşallah birlikte galip gelen yan tığ olacağız” ifadelerini kullandı. – DENİZLİ

Share: