Berdan Mardini tayt giyip spor yaptığı görüntüler üzerine ilk kez konuştu

Hayal öncesi matbuat mensuplarının sorularını yanıtlayan Mardini, açıklamaları ile alışılmadık etkisi yarattı. Sözlerine “Bugün Kıbrıs’tayız. Çokça iyicene bir mekanda tayf alacağız. Sahnemiz bile türkü, popüler ve birçok gestalt müzikler sergileyeceğiz.” diye niteleyerek başladı.

“BERDAN TAYTI YAZMALARINA ÇOK GÜLDÜM”

Giysi tarzı ile tıpkı kesimden iyi tepkiler alırken anlaşılan aynı kesimden aracılığıyla da eleştirilen Mardini’ye basın mensupları “Giyindiğiniz kombinler haddinden fazla konuşuluyor. Neler beyan etmek istersiniz.” şeklindeki sorusuna “Deminden ben pembe kazak giyindiğim dahi biliyorsunuz. Değme yıl meme başı kanserine destek olmak amacıyla gülgûn bütünüyle organizasyonu yapılıyor. Ego bile ona bindi isnat etmek amacıyla giymiştim. en üst tıpkı pabuç giydim. Onu dahi doktorum ihsan etmişti. O bile görüngü oldu. Sunu çok şuna güldüm. Tayt giydiğimde Berdan taytı yazmışlar. Çok komikti. Yapılan yorumlar hoşuma de gidiyor. Tabi kimi vakit hakarete vasıl hâller oluyor. Eleştiriye çıplak, kendimle hoşgörülü biriyim” cevabını verdi.

“MİLLET SALAKSA ÜNLÜLER HANGI YAPSIN”

Sonuç zamanlarda bir nice ünlü ismin TikTok adlı uygulama üzerinden naklen yayın yaparak kazandığı paralar hakkında de mütekellim Berdan Mardini, gösteri adamı Mehmet Mualla Erbil’e ve ünlü isimlere dünyalık gönderen aplikasyon kullanıcılarına eksen derken şarkıcı ” Mehmet Şanlı Erbil’e diyecek tıpkısı özdek yok. Millet aptal ise ünlüler ne yapsın. Demin bir adlı eser açtığında biri ona 10000 liralık gemi atıyorsa, 5000 lira onun gözüne kabul etmek üzere bir husus atıyorsa bir karı, model veya birilerine DM’den bahsetmek amacıyla bire bir şeyler atıyorsa sıkıntı de ünlü isimlerin suçu ne ulus dingil kaçınan. Hakeza şeylere dünyalık harcamayacak” şeklinde konuştu.

Share: