BENDE’li gezmen Paris’in merkezinde tecavüze uğradı

27 yaşındaki ABD’li turistin Cumartesi gecesi eşiyle Notre Dame Katedrali gerçek olduğu anlatım edildi. Kadının Seine Nehri kıyısında eşiyle reviş yaptığı belirtilirken, akşam yarısı saat 1 gibi dördüncü bölgedeki Louis-Philippe köprüsünün yakınında genel tuvaleti vira etmek için durduğu aktarıldı.

TUVALETİ KALDIRMAK İSTERKEN SALDIRIYA UĞRADI

Paris merkezli Le Parisien gazetesi, kadının partnerinin onu beklediğini fakat tafsilatlı antlaşma gelmediği amacıyla endişelenmeye başladığını yazdı. İsmi açıklanmayan koca daha sonra eşini tedarik etmek üzere tuvaletlerin bulunduğu alana gitti. Ama tuvalete yaklaştığında tek duyduğu eşinin gözyaşları oldu. Eşinin saldırıya uğradığını elbiselerinin çak olduğunu ve oldukça çevrilmiş, korkmuş göründüğünü ayırt etti.

ZANLI TUTUKLANDI

Görüngü sonrası polis çağıran çift, eden üzerine bilgelik verdi ve polis degaje yetenekli taharri başlattı.

Paris’mağara dışındaki Asnières-talih-Seine’bile hayat dolu 23 yaşındaki aynı insan tutuklandı. Derhal sorguya alınan ve ismi açıklanmayan zanlının evvel yerine tecavüzü reddettiği ve kadının kasıt gösterdiğini söylediği kaydedildi.

Olayın hızlı hızlı peşi sıra kadının hastaneye kaldırıldığı ve ifadesi alındıktan sonraları eşiyle alay malay ülkesine ansız döndüğü anlatım edildi.

IÇTIMAI MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sözcü’birlikte düz kayran habere göre olayın duyulması, içtimai medyada bile gündem yarattı. Paris’te yaşayanlar, şehrin merkezinde böyle tıpkı olayın gerçekleşmesinden kontekst yaşadıkları şoku dile getirdi. Haddinden Fazla  sayıda eş, Avrupa’nın sunu koca başkentlerinden birinin ‘yeterince tehlikesiz olup olmadığını’ sorguladı.

Paris havaalanında polis güçleri bıçaklı adamı vurarak öldürdü

Paris’te 1 milyon dolarlık cevahirci soygunu

Paris’te askeri müzede nazik vurgun

Paris’te silahlı ofans: 1 ölü, 4 gaileli

Paris saldırıları davasında tarihi ceza

Paris Güvenlik Müdürü görevden alındı

Share: