Beklenti Özdağ, 12 Yaşında Hayatını Kaybeden Samet Gül İçin Konuştu: “Erdoğan üstelik Soylu üstelik Suçludur”

Olgun: OKTAY YILDIRIM – Kamera: YOKLUK KARABAYIR

Zafer Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ, İstanbul Küçükçekmece’de benzeri okulda yabancı uyruklu yaşıtlarıyla yaşadığı tartışmada aldığı darbe sonucu hayatını kaybettiği argüman edilen Samet Gül ile ait izah yaptı. Özdağ, “13 milyona mümasil mülteci ve kaçağın bu ülkeye gelmesinin ve Türkiye’birlikte kalmasının önünü açan YANLIŞSIZ Fırka Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan de İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat üstelik bu cinayette suçludur” dedi.

İstanbul Küçükçekmece’de Halkalı Sıra Ortaokulu’nda 19 Eylül Pazartesi günü meydana gelen olayda 12 yaşındaki Samet Gül hayatını kaybetmişti. Olayı gören öğrencilerin velileri daha sonraları aileye anbean, Gül’ün Suriye tabiiyetli 3 çocukla çekişme ettiğini ve arbede sonucu kafasını demire çarptığını sav etmişti.

Okulun uğrunda izah fethetmek talip Zafer Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ ve partililer, okulun hakikat şunları söyledi:

“BU DAVANIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ: Samet Gül adında 12 yaşında benzeri mektepli, benzeri okulda öğrenci olan ama yaşları iri olan Suriyeli çeteleşmiş tıpkısı ekip tarafından saldırıya düçar, çarpma edilmiş ve bu çarpma edilme neticesinde hangi yazık kim hayatını yitirmiştir. Bu cinayetin birinci sorumlusu on paralık elbet, bu cinayeti işleyen ve bugün tutuklanmış olan bu çocuktur. Ancak bu çetelerin okullar içerisinde hakeza pervazsız debi etmesini engellemeyen, çocukları itip kakmasını, dövmesini ve haraca kesmesini engellemeyen ekol müdürü da suçludur, İlçe Milli Yetişek Müdürü de suçludur, İl Milli Yetişek Müdürü üstelik suçludur. Elbette ki 13 milyona mümasil sığınmacı ve kaçağın bu ülkeye gelmesi ve Türkiye’üstelik kalmasının önünü açan YANLIŞSIZ Parti Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bile suçludur bu cinayette. İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat bile bu cinayette suçludur. Deminden kenara çekilip ‘Ben yapmadım, ego yapmadım’ diye niteleyerek mızmızlanan Suriye politikasının mimarı Ahmet Davutoğlu üstelik suçludur. Bu üç politik sorumlunun şu temel kadar çocuğunu kaybeden aileden özür dilediğini duymadık. Tığ, Yengi Partisi adına bu davanın takipçisi olacağız, bu okula Samet’in adının verilmesi için girişimde bulunacağız, bu cinayetin unutulmamasını istiyoruz. Bundan sonraki kıya girişimlerinin birlikte önünü alacak şekilde okullardaki çetelerin derhal dağıtılması ve bunlara cebin sert önlemler alınmasının takipçisi olacağız, yeter daha çok.

TÜRKİYE’YE 13 MİLYON SIĞINMACI VE KAÇAĞI DOLDURAN ZİHNİYETİ CÜMLE BİLİYOR: Anneler çocuklarını okula yolluyorlar ve okuldan öldü haberi geliyor, öldürüldü haberi geliyor. Kızlar, kadınlar sokakta rahat dolaşamıyorlar, taciz ediliyorlar. Bu sığınmacı ve gizlice terörünün daha çok bitmesi, hepsinin vatanlarına vurdumduymaz dönmesi gerekiyor. Tığ Zafer Partisi olarak Türk milletine bayram veriyoruz. Bir yıl içerisinde bilcümle mülteci ve kaçakları vatanlarına yollayacağız. Önümüzdeki intihabat Türkiye’nin göçmenistan mı olacağı yoksa Türkiye olarak mı kalacağının kararanın verileceği seçme olacak.

KİM KİMDEN KORUNUYOR IPTILA EDİYORUM: Biz bu matbuat açıklamasını arkamızda tüvana kardeşimizin öldürüldüğü okulun önünde fethetmek istemiştik. Fakat gördüğünüz kabil barikatla kere kapatılmış. Kim kimden korunuyor alçalma ediyorum. Bari bu barikatlar sınıra konulsaydı üstelik bu çocukları öldüren çeteler Türkiye’ye on paralık giremeseydi. Bu falsolu yere konuşmuş bire bir barikattır. Bu Barikat Türk milletini korumuyor. Bu barikat Türk milletinin egemenliğini sınırlandırmak amacıyla konulmuş aynı barikat. Bu barikat Türk çocuklarının haklarını savunulmasını engellemek üzere konulmuş bir barikat. Bu barikatı koyan basiret tıpkı zamanda Türkiye’ye 13 milyon mülteci ve kaçakla dolduran tıpkı telakki. Hangi konsept olduğunu bütün biliyor. Yeter artık.

SIĞINMACILAR, KAÇAKLAR TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN TÜRK ÇOCUKLARININ HAKLARINI SAVUNACAĞIZ: Etki ile zorbalıkla, ‘Konuşmayın bu konuları’ diyerek Türk milletinin bu konudaki iradesini Utku Partisi’nin entrika etmesini engelleyemezsiniz. Anayasa’ya karşıt, bizi Hatay’a oyulgamak istemediniz, ezdik ve geçtik girdik Hatay’a. Bizi Kilis’te, Cilvegözü Eksen Kapısı’na sokmak istemediniz orada de ezdik ve geçtik. Bizi Afyon’bile otelden sezmek istemediniz. Orada de ezdik ve geçtik. Çünkü tığ Türk milletinin iradesini olta ediyoruz ve künde etmeye da devam edeceğiz. Yaralanan Türk çocuklarının yanı sıra olacağız. Sığınmacılar ve kaçaklar tarafından öldürülen Türk çocuklarının haklarını savunacağız ve savunuyoruz. Türkiye’nin herhangi bir yerinde davalara Galebe Partisi’nin avukatları giriyor. Aileler polisten evvel Galebe Partisi’ni aramaya başladılar bu nev saldıralar ile ilişkin. Buradan şimdi aileye başsağlığı diyeceğim. Olayın sonuna kadar takipçisi olacağız. Arkadaki okula dönüp gitmemizi engelleyen bu barikat var evet, bu barikat bir Türk çocuğunun öldürülmesini engellemedi. Bu barikat burada olduğu için bu bala öldürüldü. Bu barikatı koyan izan Türk çocuklarını koruyamayan zihniyettir. Bu barikatı koyan mantalite Türk çocuklarının ve Türkiye’nin haklarını savunan, Türk insanın haklarını savunan Zafer Partisi’nin önüne gelen barikattır. Bu barikatı kimlerin koyduğunu biliyoruz, zamanı geldiği ant bile siyasi olarak bunun hesabını seçme birinden biricik tek soracağız.

SOYLU BU ENGELLEMENİN HESABINI: Başmuallim Komutan buradan beni sokmadı. Bu yaptığın Anayasa’ya çap, yasaları çiğniyorsunuz. Ben yıllarca Polis Güçleri Akademisinde sizlere ibret verdim. Anayasa’yı ve gösteri hukukunu dahi dolgunca bilirim. Tıpkısı yasama kurulu üyesinin sebep engellediğini biliyorum. Bu senin sorumluluğunda olan tıpkısı molekül değil bunu biliyorum. Bunun hesabını filhakika Türk polisi vermiyor, bunun hesabını Süleyman Soylu veriyor, vermeye üstelik devam edecek bayram veriyorum.”

Share: