Başbuğ Gürkan kaymakamlık teşkilatları ile istişarelerini sürdürüyor

DOĞRU Fırka Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, teşkilatları ile tınlamalı aralıklarla bir araya gelmeye bitmeme ediyor. Burada konuşan Başkan Gürkan, “YANLIŞSIZ Öğür Bursa Teşkilatları, değme devir olduğu kadar Türkiye Yüzyılı vizyonumuzun dahi lokomotifi olacaktır” dedi.

DOĞRU Parti Osmangazi İlçe üç merhale yöneticileri ile benzeri derinti gerçekleştiren Başbuğ Gürkan, kaymakamlık teşkilatlarının çalışmaları üzerine bilgiler aldı. Ördekli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya AK Fırka ülke komutan yardımcıları ve yöneticilerinin yanında kaymakamlık anne etap, eş ve toyluk kolları üyeleri katıldı. Toplantıda mütekellim Davut Gürkan, Osmangazi İlçesi’nin Bursa ve partileri amacıyla önemine aksan yaptı. Başkan Gürkan, birçok ilden fazla nüfusu ve hararetli yapısı ile Bursa’nın merkezi konumundaki Osmangazi’nin, nüfus bilimsel özellikleri ile adeta Bursa’nın ve Türkiye’nin bire bir yansıması olduğunu rapor etti.

Osmangazi İlçe Halkı’nın partilerinin kuruluşundan bu yana teşkilatlarının sunma cesim destekçilerinden olduğunu tamlayan Komutan Gürkan, “Bursa’mızın kalbi, Osmanlı’nın hararetli yadigarı Osmangazi’mizden sandıklara yansıyan seçkin fikir her alanda dallı güllü Türkiye hedeflerimize revan yolda bize ağır veriyor” dedi.

Davut Gürkan, Osmangazi Teşkilatlarının de seçme dönemde bu zihin ve sorumlulukla çalıştıklarını anlatım ederek, “Osmangazi İlçe Teşkilatlarımız, geçtiğimiz haftalarda Milletvekillerimiz ve kuruluş üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz ‘Yüz Yüze Istek Gönüle Bursa’ ziyaretlerimizde de gelişigüzel ahit olduğu gibi yaşıt benzeri mesai sergiledi. Ziyaretlerimizde ve birlik çalışmalarımızda bizlere pahal veren yekpare organizasyon mensuplarıma teşekkür ediyorum. Demincek ise Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Türkiye’nin Yüzyılı vizyonumuzla hedeflerimiz uğrunda adımlarımızı sıklaştırma ve güçlendirme zamanıdır. Bursa teşkilatları kendisine temas devir olduğu üzere bu yolda dahi partimizin lokomotifi konumunda olacağımıza, temas ahit olduğu üzere benzer işlere imza atacağımıza olan inancımız tamdır” dedi. – BURSA

Share: