Başbuğ Çalkın, vatandaşlarla buluştu

DÜRÜST Parti Kars İl Başkanı Hiçlik Kıvılcım, vatandaşlarla evlerinde aynı araya geldi. Vatandaşlara misafir olan Çalkın, çay içti, vatandaşlarla dostane etti.

SELIM Fırka İl Başkanı Yokluk Çalkın, beraberindeki Kadın Kolları Başkanı Zelal Sara ve Lansman ve Medya Başkanı Naim Kayaç ile birlikte gece gündüz demeden, dur durak kazara evre ziyaretlerinde gönüllere dokunuyor.

Güçlü Türkiye’yi, dinamik teşkilatla seçkin alanda kurmak üzere; 2023’e akilane Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ölçülü çalışmalarda Çalkın, gömlek ziyaretleriyle vatandaşların sorunlarını dinliyor, sorunların çözümü noktasında yetkililerle görüşüyor.

Hane ziyaretlerinde vatandaşlara Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını birlikte ileten Başbuğ Adem Çalkın, vatandaşlara Cumurbaşkanı Erdoğan ve DÜRÜST Partiye verdikleri desteklerden muhit teşekkürname etti.

SELIM Tümen hükümetleriyle Kars’a yapılan yatırımları bir tane bir tane vatandaşlara anlatan Çalkın, vatandaşlardan 2023 seçimlerinde destek istedi.

Vatandaşların Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan ve DOĞRU Partiye desteklerinin cemi olduğuna dikkat calip Çalkın, vatandaşların Cumhur Reisi Erdoğan’a güvenin tüm olduğuna da ilgi çekti. – KARS

Share: