Başbuğ Akçadurak’a sporun enleri armağan töreninde teşekkürname

Deneyimsizlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Toy Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ‘Sporun Enleri’ bağış töreni, Kütahya Toyluk Merkezi’nde düzenlendi.

Ödül töreninde millî ve uluslararası müsabakalarda basamak elde eden sporcular ile yılın sunma başarılı sporcuları ödüllendirildi.

Toy Spor Haftası etkinlikleri içerisinde 2022 yılı sporun enleri ve başarılı sporcuların ödül töreninde Gediz Belediye Başkanı Aşure Ayı Akçadurak’a müptedi spora ve sporculara verdiği desteklerden muhit teşekkürname plaketi takdim edildi.

Kütahya Cahillik Merkezi’nde planlı dürü törenine; AK Parti Kütahya Saylav İshak Gazel, YANLIŞSIZ Öğür Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Gediz Şehremini Aşure Ayı Akçadurak, Kütahya Protokolü, antrenörler ve sporcular katıldı.

Müptedi spor haftasının tekmil el ve ilçelerde spora ilgiyi bırakmak amacıyla yapıldığını tamlayan Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “Spor yerine çalma döken, bu uğurda say sarfiyat eden hep sporcularımız bizim gözbebeğimizdir. Toy Spor Haftasını İlçemizde değişik etkinliklerle kutladık. Gediz Belediyesi namına herhangi bir antlaşma sporun ve sporcunun yanında olduk, olmaya de devam edeceğiz. Spor ile uğraşan kül sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan törenin peşi sıra değişik branşlarda müsabakalarda dereceye giren sporculara ödülleri ikram edildi. – KÜTAHYA

Share: