BALIKESİR – Tecim Bakanı Mehmet Muş, Balıkesir’de ziyaretlerde bulundu

Tecim Bakanı Mehmet Muş, Balıkesir’de benzeri sıra ülfet gerçekleştirdi.

Kentteki programları kapsamında Balıkesir Tecim Odasınca düzenlenen gelişim dünyasıyla müzakere toplantısına katılan Muş, henüz sonra Balıkesir Valiliği ve Büyükşehir Belediyesini mülakat etti.

Balıkesir Birleştirme Sanayi Bölgesi’ndeki aynı fabrikaya geçen Muş, işçilerle kemirmek yiyerek çalışmalar üzerine hikmet aldı.

Muş, elan sonra Balıkesir Gümrük Müdürlüğü Bakım Binası ile ambarlarını inceledi.

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini (BESOB) mülakat fail Muş, arkası sıra Abdülhamit Konak Hareket Merkezi’nde milletvekilleri, şehremaneti başkanları ve divan üyeleriyle teşkilat toplantısı gerçekleştirdi.

Öte yandan programlarında Nazır Muş’a eşlik fail YANLIŞSIZ Fırka Umumi Komutan Yardımcısı Hayati Yazar, SELIM Tümen Balıkesir İl Başkanlığını konuşma ederek partililerle aynı araya geldi. Yazar, henüz sonra esnafı gezerek vatandaşlarla ahbapça etti.

Programlara, DÜRÜST Öğür Genel Başbuğ Yardımcısı Sarih Uygur, DOĞRU Fırka Denizli Milletvekili Delimsirek Can Kuşu, DÜRÜST Tümen Balıkesir milletvekilleri Mustafa Canbey, Çetince Subaşı, Adil Polat ve Pakize Bahtiyar Aydemir, Büyükşehir Şehremini Yücel Yılmaz, AK Fırka İl Başkanı Ekrem Başaran ile gayrı ilgililer katıldı.

Share: