Atiye Yağan Yağmura Rağmen Sahneden İnmedi

Hars Bakanlığı ve Cahillik İl Spor Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar’de planlı Teknofest Türkiye etkinlikleri kapsamında Deneyimsizlik Oyunları Festivali’nde Türk pop müziğinin etkili ve mülevven isimlerinden Atiye, fon aldı.

Küçük Asya Motor ve Doğa Sporları Derneği yoluyla Afyonkarahisar valiliği ve belediyesinin katkılarıyla ücretsiz katılımla gerçekleştirilen konsere 20 bin can katıldı. Saatler öncesinden alanda yerini almaya başlayan Atiye hayranları rastgele şarkıya dev ayrımsız koro halinde eşlik ettiler.

İki dansçısı ve orkestrasıyla sahnede etkili tıpkısı başarım sergileyen Atiye, konserin geçmiş dakikalarında yağmaya başlayan ve dakikalar içre hızlanan yağmura karşın konserine tek duruluk vermeden iki saat boyunca sahnede arka arkaya en yüzü sıcak şarkılarını seslendirdi. Atiye’yi dinlemeye gelen binlerce seveni de yağan yağmura aldırış etmeden konser alanını infirak etmeden son anına büyüklüğünde eğlendiler.

Son hiti Dalgana Bak ile ateşli bir şekilde konser açılışını fail Atiye, ‘Salla’, ‘Budur’,’Ya Habibi’, ‘Mazallah’, ‘Soygun Var’ kadar açık kitlelere ulaşan şarkılarını, dansçılarının üstelik zevcelik etmesi ile görüntü üstünde iri tıpkısı enstrüman ziyafeti gerçekleştirdi.

Share: