Atatürk koşusunda Talasgücü’lü atletler kürsüye imdi

Talasgücü Belediyespor Atletizm Takımı, Atatürk koşusunda iki yürek ve iki madalya aniden kazandı.

Gazi Mustafa Eksiksizlik Atatürk’ün, Gök Bilimi-i Temsiliye Reisi sıfatıyla Kayseri’ye gelişinin 103. yıldönümü münasebetiyle düzenlenen Atatürk Koşusu’nda Talasgücü Belediyespor Talih Kızlar ve Kıtipiyoz Kızlar takımı elde ettiği başarıyla göz doldurdu.

Atatürk Spor Kompleksi Atletizm Pistinde 40 sporcunun katılımıyla düzenlen yarışmalarda Talasgücü Belediyespor Atletizm takımı Felek Kızlar kategorisinde Kayseri birincisi, Minik kızlar kategorisinde da Kayseri ikincisi oldu. Antrparantez Nasip Kızlar Ferdi branşta Özlem Yavuz Kayseri birincisi, Bağlılık Demir ise Kayseri ikincisi oldu.

Yarışmaların peşi sıra dereceye giren Talasgücü Belediyespor atletizm takımı sporcuları madalya ve kupaları ile kürsüde gurur verdiler.

Öte yandan Talas Belediye Başkanı ve Talasgücü Belediyespor Onursal Başkanı Mustafa Sert de güre atletleri kutlayarak, “Dereceye giren tam sporcularımızı kutlama ediyorum. Elde ettikleri başarıyla gelgel duyduk. Bu anlamlı günde aldıkları kupalar ile bizleri bahtiyar eden sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum” dedi. – KAYSERİ

Share: