Askerden yetkilendirilmiş namına geldi, babasını hastaneye götürürken kazada birey verdi

Askerden izinli kendisine geldi, babasını hastaneye götürürken kazada duygusal verdi

– Kazada babası ve kardeşiyle gelişigüzel hayatını kaybeden asker toprağa verildi

AFYONKARAHİSAR – Afyonkarahisar’da ayrımsız otomobilin yapım halindeki benzeri köprüden düşmesi sonucu meydana mevrut kazada hayatını kaybeden askerden müsaade adına mevrut Bahir Çeviktekin ile ayrıksı 2 yaşama toprağa verildi. Çevikten’in babasını hastaneye götürdükleri tam kazanın yaşandığı öğrenildi.

Afyonkarahisar’da geçkin meydana mevrut acıklı kazada 4 hayat yaşamın yitirmişti. Kazada hayatını kaybeden Hasan Çeviktekin’in cenazesi, Dinar ilçesi Tatarlı beldesindeki annesinin evine getirilerek toprağa verildi.

Yaşamını yitiren ve İskenderun Biçim Komutanlığında çeri olduğu öğrenilen Deniz Çeviktekin üzere üstelik Şuhut ilçesi Bademli köyünde askeri tören düzenlendi. Törene Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tugay Osman Kahraman ve askeri erkan katıldı. Törenin peşi sıra kılınan cenaze namazının peşi sıra Çeviktekin’in cenazesi köy mezarlığına defnedildi. Deniz Çeviktekin’in askerden izne geldiği ve babası Tehlikesiz Çeviktekin’i hastaneye götürdükleri sırada kazanın yaşandığı öğrenildi. Güvenli Çeviktekin ve muhtar Hüseyin Atasoy’un cenazeleri üstelik kılınan namazın ardından Dinar ilçesi Doğanlı köyü mezarlığına defnedildi.

Kaza, Afyonkarahisar-Şuhut karaca yolu Halımoru köyü yakınlarında gece geç saatlerde meydana geldi. Edinilen bilgilere bakarak, Hüseyin Atasoy idaresindeki 20 FT 500 plakalı otomobil yol imal çalışmasının bitmeme ettiği bölgede bir anda sürücüsünün kontrolünden daha çok. Savrulan çevirgeç geçmiş kat kenarındaki trafik tabelalarına çarptı, peşi sıra yerey birikintisini aşıp yaklaşık 5 metre yükseklikten yapımı bitmeme fail güreşçi köprüsü inşaatına düştü. Kazanın peşi sıra çevredekilerin malumat vermesi ile fenomen adına haddinden fazla sayıda cingöz, 112 Ivedili servis ile İl Kıyamet ve Evgin Boyut Müdürlüğü ekipleri irsal edildi. Bölgeye gelen ekipler taklalar attığı amacıyla adeta kağıt kabilinden ezilen otomobilde yaklaşık kem saat süren bir çalışmanın peşi sıra Hüseyin Atasoy, ata Tehlikesiz Çeviktekin ile oğulları Bahir Çeviktekin ve Hasan Çeviktekin’in donmuş bedenleri çıkarıldı.

Share: