Antalya’da turistleri hayran bırakan ‘Türk bayraklı’ 30 Ağustos gösterisi

Antalya’de 5 belirgin aynı otelde gerçekleştirilen 30 Ağustos Galebe Bayramı kutlamaları renkli görüntüler oluşturdu. Kutlamalar otelde nazil turistlerin demet odağı haline gelirken, 33 metrelik dev Türk bayrağı önündeki flyboard gösterisi ise balaban tabiat topladı.

Antalya’nın turizm bölgesi Belek’teki Granada Luxury Belek otelde 30 Ağustos Utku Bayramı çerçevesinde etkinlik düzenlendi. 200 dansçı grubu ve turistlerin katıldığı kortejle başlayan aktiflik, havuza kadar sürdü. Burada havuz içerisinde ve çevresinde ellerinde Türk Bayrakları ile muntazır yerel ve ecnebi turistler için raks gösterileri gerçekleştirildi. Gösteriler sonrası gökyüzünde bir anda beliren ve arkasındaki flamada 30 Ağustos kutlama mesajı meydan kayran planör, kutlama alanında sortiler yaparak izleyenleri selamladı. Yine tebrik alanına gelen paramotor üstelik, otel çevresinde dönerek izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Türk bayraklı flyboard gösterisi adeta büyüledi

Gösterilerde otelin kulesine açılan 33 metre boyundaki dev Türk bayrağı ise izleyenleri adeta büyüledi. Arkası Sıra 10 bin metrekarelik dev havuzda flyboard gösterisi gerçekleştirdi. Gösterileri oteldeki tekmil turistler hem havuz ve çevresinden hem dahi odalarından candan izledi.

“Onların bu coşkuya katılması üzere elimizden geleni yaptık”

Seçme sene olduğu kabil bu yılda dahi 30 Ağustos tebrik kartı etkinlikleri amacıyla nazik tıpkı program hazırladıklarını belirten Otelin Genel Müdürü Enis Özsinan, “3 bin 300 misafirimiz, bin 300 personelimizle bu anlamlı günde büyük bire bir tertip yaptığımızı düşünüyorum. 200’den fazla dansçı arkadaşımız geldi, paramotor, flyboard gösterileri gerçekleştirdik. Bu manalı haset gezici misafirlerimize da anlattık. Onların bu coşkuya katılması için elimizden mevrut değme şeyi yaptık” dedi. – ANTALYA

Share: