Almanca öğretmeninin evinde ölmüş bulunan 17 yaşındaki gencin arkadaşından itiraf: Evdeki herkes metal bap kullandı

Antalya’da Kahraman Kalpak, Almanca öğretmeni H.G.’nin evine saat 01.30 sıralarında 5 arkadaşıyla alay malay geldi. İddiaya göre ilerleyen saatlerde öğretmen H.G., Kalpak ve arkadaşları mızrap komprime aldı. Bire Bir müddet bilahare Kalpak ve iki arkadaşı H.G.’nin evinde kalırken, sair 3 arkadaşı evden ayrıldı.

UYANDIRAMAYINCA 112’Yİ ARADI

Sabah saatlerinde uyanan H.G., öğrencisi Alp Kalpak’ı uyandıramayınca durumu 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi. İhbarla adrese gelen afiyet ekipleri, Alp Kalpak’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis Güçleri ekipleri evde yaptığı incelemede, Kalpak’ın üstünün yıldızlı, evin musaffa olduğunu belirledi.

“O SAATLERDE DIZGE UYUŞTURUCU BAP KULLANDI”

H.G. ile başka 5 zihayat, ifadelerine başvurulmak için Muratpaşa İlçe Güven Müdürlüğü’ne götürüldü. Gençlerden birinin polise verdiği ifadede, olayın gerçekleştiği saatlerde evdeki herkesin maden yön kullandığını belirttiği öğrenildi.

“ODADA HAREKETSİZ ŞEKİLDE YATIYORDU”

H.G.’nin ise öğrencisiyle arkadaşlarının gece kendisine aynı şeyler çekmek için geldiği, takkadak kahve içip saat 03.00 sıralarında uyuduğu, sabah saatlerinde ise Kahraman Kalpak’ı odada akışmaz gördüğü şeklinde ifade verdiği ortaya artık. Kalpak’ın cansız bedeni yapılan incelemenin peşi sıra Antalya Adli Tababet Kurumu morguna götürüldü.

Share: