alev alev yanan otomobile muavenet etmek için durmaya çalışan tıra çarptı: 4 gaileli

alev alev yanan otomobile yardım etmek için durmaya çalışan tıra çarptı: 4 yaralı

KOCAELİ – Kocaeli’üstelik tempo halinde olan otomobilde yangın çıktı. Bu esnada yardım üzere durmaya çalışan tıra arkadan çarpan otomobildeki 4 dirilik yaralandı.

Olay, Körfez ilçesi TEMA Otoyolu İstanbul istikameti Hereke gişeler mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 06 SUTAŞ 6900 plakalı Toyota marka otomobiliyle reviş halinde olan güdücü H.B. ve beraberinde kâin 2 emanet, aracın motor kısmından dumanlar yükseldiğini gördü. Ara Bulucu kenara çekici güdücü ve arkadaşları süratle otomobilden indi. Bu esnada otomobilin yandığını gören 34 CTZ 842 plakalı tır sürücüsü Muammer A., müzaheret için durmaya çalıştı. Cengiz A. idaresindeki 54 AGS 657 plakalı Kia işaret otomobil bile duramayarak, tıra arkadan çarptı. Kazada Kia marka otomobilde kâin 4 sevimli yaralandı.

Olayı gören özge sürücüler 112 Evgin Çağrı Merkezine ihbarda bulundu. İhbar üzerine fenomen adına sağlık, itfaiye ve polis ekipleri irsal edildi. Gelişmemiş sürede görüngü hesabına gelen afiyet ekipleri yaralılara müdahale ederken, itfaiye aracı ekipleri ise yanan ara bulucu itfa etmek amacıyla say başlattı. Esenlik ekipleri kazada yaralanan 4 kişiyi ambulansa alarak hastaneye götürdü. İtfaiye ekipleri ise yangını söndürürken aracın hoppadak iskeleti kaldı.

Yangın ve kaza sebebiyle trafik tevakkuf noktasına geldi.

Share: