Al bültenle aranırken Sarıyer’deki çılgın sitede yakalanan Sırp çete liderinin evinin bahçesinden 3 karı cesedi çıktığı öne sürüldü

Adı metal kaçakçılığına karışan ve Interpol’ün kırmızı bülten ile aradığı Sırp çete lideri Zeljko Bojanic’in, yeniden Sırp tabiiyetli Rosto Mijonovik’i öldürdüğü şüphesiyle İstanbul Sarıyer’de kaldığı villada yakalandığı öğrenildi.

BAHÇEDE KAZI YAPILDI

Bojanic’in maktulü burada gömebileceği şüphesi üstüne polis ekipleri kepçelerle lüp bahçesinde hafriyat yaptı. Zeljko Bojanic’in, yakalandığı belirtilen familya ve hafriyat yapılan bahçesi havadan drone ile görüntülendi.

ALTAYLI, 3 CESET BULUNDUĞUNU ÖNE SÜRDÜ

Öte yandan konuyla ait bir paylaşım işleyen gazeteci Fatih Altaylı, toplumsal medya hesabından bahçede kazının yapıldığına dair benzeri videoteyp yayınladı. Altaylı, “Kayran İstanbul’da Sarıyer’deki bir kent. Ayrımsız lüp bahçesi 3 gündür inanma güçleri yoluyla kazılıyor. 2014’ten beri burada mukim bir Sırp mafya liderinin bahçesi. İddiaya göre mafya lideri gözaltında. Kazıda üç eş cesedi bulunmuş. Uyuşturucu kuryesi oldukları iddiası var.” ifadelerini kullandı.

Share: