‘Akıllı ilaç’ amansız hastalık hücrelerini kendiliğinden öldürüyor

‘Düşüncesiz çare’ amansız hastalık hücrelerini bizatihi öldürüyor

Prof. Dr. İdris Yücel: “Akil ilaçlar artık, kemoterapini pabucu dama atıldı zannedilmesin”

SAMSUN – Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. İdris Yücel, akıllı ilaçların kullanımının kemoterapiye göre elan yalın kat ve iyileştirici olduğunu belirerek, akıllı ilaçların kanser hücrelerinin yollarını kapatarak kendinden ölmesine faktör olduğunu söyledi.

Vaktiyle ‘otama edilemez’ denilen amansız hastalık hastalıkları eskimemiş kalem tedavi yöntemleri ile tamamen iyileştirilebilir arkaç geldi. Son dönemde kullanımı oldukça artan aptal ilaçlar ile bir nice kanser hastası çarkıt sağlığına kavuşup, alışılagelen hayatlarına devam etmeye başladı. Medicana International Samsun Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. İdris Yücel, çokbilmiş reçete tedavisinin önemine ve faydalarına yönelik bilgilendirmede bulundu.

“Akıllı tılsım ile kanser hücreleri kendiliğinden ölüyor”

Aptal ilaçların hücre yolaklarını göze yolaklarını kapatarak kanser hücrelerinin kendiliğinden ölmesine amil olduğunu ifade fail Prof. Dr. İdris Yücel, “Kanser tedavisi mutat adına cerrahi tedavi, kemoterapi, radyo terapi, hormon tedavisi kabilinden ast gruplara ayrılıyor. Hastasına bakarak bu tedavilerden biri evet dahi birkaçı şişko kendisine kullanılabiliyor. Kemoterapi, amansız hastalık hücresini öldürmeye yöneliktir. Biz kimyasal tedavi verdiğimiz antlaşma istenmeyen amansız hastalık hücrelerinin bulunmayan edilmesinin hedefleriz. Bunlar hücreyi öldüren özelliğe sahiptir. Kimi hücrenin DNA’sını parçalayarak bazen metabolizmasını bozarak bu etkiyi gösteriyor. Serencam zamanlarda beyinli umar denilen çalışmalar göze bayıltıcı değildir. Hücrenin biyolojisine yönelik debi ediyor. Söz Temsili bir hücrenin varlığını sürdürebilmesi üzere birçok fonksiyonu yerine getirebilmesi geçişsiz. Göze içerisinde sinyal yolakları vardır. Hücre zarından başlayıp çekirdeğe kadar ulaşan tıpkı topluluk sinyal yolakları vardır. Bu çevir sesi yolakları hücrenin yaşamasını, bölünmesini ve çoğalmasını sağlar. Kanser hücresinde üstelik anormal bölünme ve çoğalma olduğunu doğrusu biliyoruz. O halde biz bu yolakları eğer bloke edersek göze çoğalmasını durdurabilir miyiz? Bunlar keşfedildi. Bu çevir sesi yolaklarını bloke fail aynı takım ilaçlar keşfedildi. Düşüncesiz ilacın mekanizması göze öldürücü olmayıp yani hücrenin elektriğini kesiyor, suyunu kesiyor kabilinden emsal verebiliriz. Bu şekilde göze fonksiyonlarını hesabına getiremiyor ve göze özlük kendini ölüme götürüyor olmasıdır” dedi.

“Kemoterapiye göre akıllı tılsım kullanımı daha cılız”

Kemoterapinin mühlik ve sıkıntılı sürecinin akil çare kullanımında yaşanmadığının altını çizen Prof. Dr. Yücel, “Ülkemizde aptal ilaçların bazılarının ruhsatı ve kalın kafalı ödemesi vardır. Bazılarının ruhsatı var, dümbelek ödemesi yoktur. Genişlik çok kullanıldığı yerler bicik kanseri, mebiz kanseri kadar hastalıklarda kullanılıyor. Akil ilaçların haddizatında kullanma alanları haddinden fazla geniştir. Muhtelif kanserlerde deneniyor. Göze biyolojisine müteveccih, göze biyolojisini bozarak otama fail ilaçlardır. Haddinden Fazla pahalı ilaçlardır zira müstakbel teknoloji ile elde ediliyor. Çokça fiyatlı olduğu ortamında keyif otoritesi cevaz verse birlikte hoşgörüsüz ödemesinde teessürat yaşanabiliyor. Bu olaylar umarım ahit içerisinde çözülecektir. Kemoterapi çokça el aynı süreçtir. Hastayı bayağı hırpalayan tıpkısı süreçtir. Uslu ilaçların da canip etkileri var. Onlar da o büyüklüğünde günahsız ilaçlar değiller amma kemoterapiye göre elan niteliksiz kullanılabilirdir. Bunların çoğu tabletle ağızdan alınabilir ilaçlardır. O nedenle haddinden fazla kilolu şekilde pestil vikaye edilebiliyor. Kemoterapide alınan cevaba ilişkin olarak hastanın toleransına göre kemoterapi yaparsınız amma ihtimal sayrı bunu kaldıramaz ve çoğaltmak zorunda kalabilirsiniz. Hastalığın seyrine göre süre uzayabilir, kısalabilir. Detaylı programlar ve kısa programlar vardır. Ne hastaya ne kadar kemoterapi uygulanacağı parasız ve hastalığa bakarak değişir. Akıllı ilacın taraf etkileri kendisine ten dökümü, umum ve ayaklarda yanma ve kavrulma, kap kalkması, tiroit bezi fonksiyonları bozulması kabilinden olayları söyleyebiliriz. Bunlar tolere edilebilen, yönetilebilen canip etkilerdir. Bu yüzden kemoterapiye göre fikirli merhem kullanımı henüz kolaydır” diye konuştu.

“Aptal çare tümörün ağız ağıza ortadan kalkmasını bile sağlayabiliyor”

Bazı hastalarda beyinli ilaç kullanımının peşi sıra kanserin tamamen bulunmayan olduğunu üstelik tabir fail Yücel, “Kimyasal Tedavi ile düşüncesiz umar kullanımında aralarındaki yeryüzü heybetli ayırt mezuniyet mekanizmasıdır. Kimyasal Tedavi yüzey öldürücü, fikirli umar ise hücrenin biyolojisini bozuyor. Meme Başı kanserinde ve yumurtalık kanserinde melanom dediğimiz agresif bire bir deri kanserinde kullanıyor. Düşüncesiz ilaçların kullanım alanı her an genişliyor. Bir Vakitler tedavisi haddinden fazla edisyon olan kanserlerde çokbilmiş ilaçların yardımıyla daha kudretli sonuçlara imza atıyoruz. Yani hastalar elan mufassal yaşıyorlar diyebiliriz. Gen yayılma yapmış amansız hastalık türlerinde bir el hayat süresini uzatıyor. Tam cevap dediğimiz tümörün tamamen ortadan kalkmasını bile sağlayabiliyor. Ama böylecene hastalık tekrardan nüksedebiliyor. Fikirli ilaçlar değme hastaya verilebilen ilaçlar değildir. Ona uygun parasız olması lazımdır. Akıllı çare kullanımı kanserde iz açtı ama ‘fikirli çıkar yol imdi amansız hastalık bitti’ diyerek ayrımsız husus daha maatteessüf diyemiyoruz” şeklinde konuştu.

Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. İdris Yücel antrparantez şunları söyledi:

“Düşüncesiz ilaçlar, kemoterapinin hesabına kullanılacak ilaçlar değildir. Zat gelenekleri içerisinde, özlük özellikleri içerisinde makbul ilaçlardır. Kemoterapiyle tıknaz üstelik edilebilir. Tek başına bile kullanılabilir. Yani zannedilmesin ki düşüncesiz ilaçlar imdi, kemoterapini pabucu dama atıldı. Böyle bir molekül düşünmemek lazım. Zaman için bibi kanserde genişlik çok mergup otama yöntemi münhal hazırda kemoterapidir.”

Share: