AK Tümen Umumi Komutan Yardımcısı Hayati Musannif, Rize’de partililerle benzeri araya geldi Açıklaması

YANLIŞSIZ Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı Dirimsel Kalem, Türkiye’nin gündeminde hangi varsa hem hükümetin hem dahi partinin gündeminde olduğunu söyledi.

Yazıcı, partisinin, Çayeli Öğretmenevi ve Akşam Görüşme Okulu’nda planlı İlçe Müşavere Meclisi Toplantısı’nda, adım adım azimli bir şekilde yürüyüşlerini sürdürdüklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hususi davetli adına katıldığı Şanghay İşbirliği Örgütü Zirvesi’nde liderlerle aynı araya geldiği foto karesine meni eden Müellif, ” Özbekistan’dan tıpkı fotoğraf yansıdı. Fotoğraftaki duruşu, dikkat çekilen özellikler itibariyle tarihimizin şanını ve ecdadımızın bati ve kuvvetini bire bir sefer elan gördük ve gelgel duyduk. Bu önderlik Türkiye’nin çokça iri bire bir kazanımı.” dedi.

Yazar, DÜRÜST Fırka iktidarının yaptığı hizmetlerin arkasında milletin olduğunun altını çizerek, şunları kaydetti:

“Hiçbir zaman popülizm SELIM Tümen’nin yöntem tarzı olmamıştır. Bütün bunlara rağmen yaşadığımız mesail var. Bunların başında şişkinlik kendisine nitelediğimiz hayatı pahalılığı geliyor. Hükümetimizin bilgisiz değildir. Partimiz bu konuda dikkatini ve hassasiyetini kaybetmiş değil. Türkiye’nin gündeminde ne varsa hem hükümetin hem üstelik partinin gündemindedir. Uyguladığımız politikalarla enflasyonun ilk aşağıya dönüşünü ve bilahare de azalışını Cumhurbaşkanımızın ve ait icra vekili arkadaşlarımızın rapor ettiği üzere belli devir diliminde gerçekleştireceğiz. Benzeri bakımdan enflasyonla bu şekilde savaş ederken, üretimi, yatırımı arttırırken, ihracatımızı çoğaltıp akan açığı düşürmeye çalışırken, tıpkısı taraftan bile dezavantajlı, hayat pahalılığı karşısında düşük gelirli kesimin maltalık standardına destek anlamında iyileştirmeler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Yılbaşında bakir bütçe yapılacak. O bütçeyle bile bu bakış açısı doğrultusunda düzenlemeleri göreceksiniz.”

Dirimlik Müellif, 6’lı masanın cumhurbaşkanı adayı çıkaramamasını de eleştirerek, “Böyle majör benzeri seçime akilane giderken, SELIM Parti’nin adayı car edilmiş iken karşımızda 6’lı masa diye kümelenmiş grubun elan ayrımsız aday belirleyememiş olması… Bu kadar faal, karizmatik, müktesebatı yaptığımız icraatlarla refere edilmiş tıpkı önder karşısına onunla yarışacak tıpkısı rakip fark etmek olağan mı? Yalın Kat bir hisse senedi olsa adamlar bire bir aday belirlerdi, görgüsüz değil.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: