AK Parti’nin 21. yıl pastası kesildi

SELIM Parti’nin kuruluşunun 21’inci sene dönümü nedeniyle Adıyaman İl Teşkilatında çörek kesildi.

DOĞRU öğür Adıyaman Form İlçe Başkanlığı marifetiyle planlı etkinlikte İl Başkan Vekili Emrah Dedektör, Şehremaneti Komutan Vekili Şerif Ayaz, Biçim İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Deneyimsizlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe matbuat açıklaması yaptı.

Toplantının açılışında mütekellim Biçim İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, SELIM Tümen’nin kendine ilişik tıpkısı politik kültüre eş olduklarını belirterek, “DÜRÜST Tümen’nin siyasete girmesinden sonradan bunaltıcı değişimler oldu. Başta Esas gelmek amacıyla bütün metinler bilcümle icraat milletimiz için yeniden şekillendirildi. Son Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle, halkımız araçsız Cumhurbaşkanını belirleyebilme hakkına eş oldu. Devletin bütün erkleri millete adisyon verebilir arkaç geldi. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin hangi kadar akilane ayrımsız değişmeyen olduğunu gördük. Yasakları kaldırdık. Başörtüsünden, Ayasofya’daki ibadet yasağına kadar tığ kaldırdık. Cumhurbaşkanımız önderliğinde milletimiz üzere yoğun ayrımsız çalışma harcıyoruz. Milletvekillerimizden partimizin arz ast kademesindeki mensuplarına kadar var gücümüzle çalışıyoruz. 2023 seçimlerinde bu çalışmamız meyvesini verecek ve bu bakım kervanı devam edecek” dedi.

Deneyimsizlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ise, Cumhuriyet Altını tarihinde yapılamayan bir çokça hizmetin DOĞRU Öğür iktidarı döneminde yapıldığını ve gençlerinde bu hizmet kervanında düz almaya bitmeme edeceğini kaydetti.

İl Komutan Vekili Emrah Bulucu ise, 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde, Cumhuriyetin 100. yılında seçimlerden galip gelerek DÜRÜST Parti’nin için devam edeceğini ifade etti.

Belediye Başbuğ Vekili Mübarek Ayaz ise, DOĞRU Fırka’nin dünyada eşi tıpkısı yepyeni tıpkı siyasi başarısının olduğunun altını çizerek, yasaklar aşarak 21 yıl iktidarda kaldıklarını söyledi.

Konuşmaların peşi sıra yapı yıldönümü pastası kesildi. – ADIYAMAN

Share: