AK Parti Muş İl Teşkilatına “Türkiye Yüzyılı” temalı eğitim verildi

Muş’ta. AK Öğür Umumi Minval AR-GE ve Eğitim Başkanlığınca Kurum Akademisi eğitimleri kapsamında “Türkiye Yüzyılı” temalı yetişek programı düzenlendi.

Öğretmen evi konferans salonunda sunulan eğitime, DÜRÜST Öğür Muş İl Teşkilatı üyeleri, SELIM Fırka İl Başkanı İbrahim Cebbar ve YANLIŞSIZ Tümen ilçe başkanları katıldı.

Eğitimin arkası sıra Türk Harb-İş Sendikası Genel Komutan Danışmanı Tarkan Varlıklı, AA muhabirine, Düzenleme Eğitimleri Türkiye Yüzyılı mottosuyla Türkiye’nin seçme şehrinde eğitimlerin yapılacağını ve bugün 34 ilde eğitimlerin başladığını söyledi.

Bu kapsamda 93 bin düzenleme mensubunun eğitim göreceğini tabir fail Varlıklı, şöyle konuştu:

“Buradaki anne yaklaşım, Türkiye Yüzyılı’nın felsefesini ve içeriğini teşkilat mensuplarıyla paylaşıyoruz. Türkiye’nin ati vizyonunda nelerin olduğunu, bakir bire bir yüzyıla girerken buradaki ana fikri, esas felsefesini anlatmaya çalışıyoruz. Türkiye, dünyada koskocaman tıpkısı yere geldi. Ekonomide, üretimde, savunma sanayide, dijital dünyada ve temas alanda Türkiye’nin hedefleri var. Bu konuları kuruluş mensuplarıyla paylaşıyoruz. Türkiye mevcut durumuyla da dünyanın cesim ülkesi olma yolunda çabuk adımlarla ilerliyor. Bu az buçuk elan hızlanacak. Türkiye hem kendini yüzyıla hazırlıyor hem da hazırlanan bakir sistem içinde kendine büyük saha kapmaya çalışıyor.”

AK Tümen İl Başkanı İbrahim Avcı ise 2023 seçimlerine giderken kendilerini sahaya çıkmaya amade hale deklare etmek, motivasyonu ve heyecanı eklemek için bire bir arada olduklarını belirtti.

YANLIŞSIZ Partinin hiçbir zaman milletinden uzaklaşan, milletiyle seçimden seçime birlikte olan aynı parti olmadığını ifade eden Avcı, “Kurulduğu günden bugüne bilcümle milletiyle ahali ele, kol kola yürüdü, yürümeye devam ediyor. 2023 seçimlerine gittiğimiz bu süreçte bile milletimizle bu arada olmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta kamu ilçelerimizle bu arada gerçekleştirdiğimiz kent buluşmaları programının peşi sıra Sayın Cumhurbaşkanımızın Türkiye Yüzyılı programı, zaman bile kuruluş akademisi eğitimimizle durmadan, yorulmadan yolumuza bitmeme ediyoruz.” diye niteleyerek konuştu.

Programda, eski YANLIŞSIZ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Yayın ve DOĞRU Fırka Sıkı Düzen Müesses Üyesi Dr. Mehmet Soluk sokum yaptı.

Share: