Afyonkarahisar’daki vahşette gözde gelişme

Afyonkarahisar’da 2 kişinin silahla vurulduktan sonraları makine içerisinde yakılması olayıyla ait 3 güç gözaltına makbuz. Gözaltına alınan eşhas ile ölenler ortada bırakıt anlaşmazlığı olduğu öne sürülürken, antrparantez şahısların benzen dökülerek yakılan açar içerisinde cesetlerinin çevresinde 9 gereksiz mermi bulundu.

Görüngü, Bolvadin ilçesi Özburun beldesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, beldede bire bir makine yanık halde olduğunu gören kasaba sakinleri durumu jandarmayı bildirdi. İhbar konusunda harekete güzeşte Bolvadin İlçe Bitirmiş Komutanlığına sadık ekipler fenomen namına geldiklerinde dehşete düşüren aynı görünüş ile karşılaştı. Yanan otomobilin içerisinde iki kişinin cansız bedeni ile karşılaşan ekipler ardından çevrede geniş çaplı ayrımsız tetkik başlattı. Görüngü Yeri İnceleme ekipleri yaptıkları incelemede arkası sıra cesetlerin silahla vurulduktan sonra araçla alay malay yakıldığını tespit etti. Yapılan çalışmada ölen şahısların Ramazan T. ve Gürsel C. isimli şahıslar olduğu belirlendi. Ekiplerin yaptıkları incelemenin peşi sıra şahısların cenazeleri otopsi için Afyonkarahisar Azamet Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Gözaltına alınan kişiler ile ölenler beyninde miras anlaşmazlığı olduğu öne sürüldü

Bölgede bulduğu 9 abes kovan ve Afyonkarahisar Büyüklük Hastanesindeki Adli Tababet Kurumu morguna götürülen cesetlerdeki inceleme sonucu Gürsel C. ile Ramazan T.’nin tabancayla vurulduğu belirlendi.

Şahısların öldürüldükten sonra otomobilin benzin dökülerek yakıldığı belirlendi. Olayın ardından şahısların el telefonu görüşme kayıtlarını inceleyen ekipler ölen şahıslarla aralarında

miras dolayısıyla aralarında huzursuzluk bulunduğu tez edilen akrabaları muhtar G.C. ile İ.C. ve B.İ. gözaltına alındı. Şüphelilerin, Bolvadin İlçe Uyanık Komutanlığında sorguları sürüyor. – AFYONKARAHİSAR

Share: