Afyonkarahisar’daki trafik kazasında hayatını kaybeden 4 kişinin cenazeleri defnedildi

Afyonkarahisar’üstelik otomobilin inşaat alanına düşmesi sonucu yaşamını yitiren 4 kişinin cenazeleri toprağa verildi.

Kazada hayatını kaybeden Hasan ve Deniz Çeviktekin’in cömert ve tıpkısı kazada ölen babaları Emniyetli Çeviktekin’in daha geçmiş boşandığı iki farklı eşinden oldukları öğrenildi.

Hasan Çeviktekin’in cenazesi, Dinar ilçesi Tatarlı beldesindeki annesinin evine getirildi. Tabuta sarılan ocak yakınları yaş döktü.

Çeviktekin’in cenazesi kılınan namazın arkası sıra kasaba mezarlığında toprağa verildi.

Yaşamını yitiren ve İskenderun Forma Komutanlığında asker olduğu öğrenilen Deniz Çeviktekin için dahi Şuhut ilçesi Bademli köyünde askeri merasim düzenlendi. Törene Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Liva Osman Kahraman ve askeri erkan de katıldı.

Burada kılınan namazın peşi sıra Çeviktekin’in cenazesi karye mezarlığına defnedildi.

Deniz Çeviktekin’in askerden izne geldiği ve babası Sakıncasız Çeviktekin’i hastaneye götürdükleri tam kazanın yaşandığı belirtildi.

Emin Çeviktekin ve kocabaşı Hüseyin Atasoy’un cenazeleri de kılınan namazın peşi sıra Dinar ilçesi Doğanlı köyü mezarlığına defnedildi.

Hüseyin Atasoy idaresindeki 20 FT 500 plakalı araba, akşam saatlerinde Halımoru köyü mevsuk gidiş geliş tabelalarına çarpmış, peşi sıra 5 metreden köprü inşaatına düşmüştü. Kazada araçtaki Sakıncasız Çeviktekin, çocukları Bahir (20) ve Hasan Çeviktekin (23) ile Hüseyin Atasoy hayatını kaybetmişti.

Share: