Afyon’da eşini bıçaklayıp kaçırdığı bebeğini Manisa’da hastaneye bırakıp kaçtı

AFYONKARAHİSAR’birlikte M.U.Ş., boşanma aşamasında olduğu ve hakkında tenkil kararı aldıran eşini bıçakla yaraladıktan sonra 5 mahiye bebeğini kaçırdı. Polis aracılığıyla yakalama kararı çıkartılan M.U.Ş., tıpkısı süre sonraları Kula Şevket Hastanesi’ne getirdiği bebeğini, haddinden fazla ağladığını belirterek keyif görevlilerine konfirmasyon ettikten sonra kayıplara karıştı.

Görüngü, Manisa’nın Kula ilçesi Fehamet Hastanesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, akşam saatlerinde 5 maaş Arel isimli bebeğini kucağına alarak yalınayak hastaneye gelen M.U.Ş., çokça ağladığını öne sürerek esenlik personellerine teyit etti. Hastane personeli bebekle ilgilenirken ağababa M.U.Ş., bir anda ortadan kaydoldu. Açlıktan ağladığı öğrenilen bebeğe evvel müdahaleyi yapan keyif personelleri gerçekleştirme ettikleri mamayla 5 maaş Arel’in karnını doyururken, babaya ulaşılamayınca 112 Evgin Davet Merkezi’ne konu karşı vukuf verildi.

Sayrılarevi güvenlik kameralarını incelemeye düz polis ekipleri, bebeği hastaneye bırakan kişinin M.U.Ş. isimli kaknem olduğu ve 07 APD 538 plakalı araçla ortadan kaybolduğunu belirledi. İlçe methal ve çıkışlarındaki plaka tanıma sistemlerini de incelemeye düzlük polis güçleri, kaba babanın bebeği bıraktıktan sonra Yardımcı istikametine gittiğini saptadı.EŞİNİ YARALAYIP BEBEĞİ KAÇIRMIŞ Mavera yandan soruşturmayı derinleştiren Kula İlçe Inanma Müdürlüğü ekipleri, şüphelinin Afyonkarahisar ilinde boşanma aşamasında olduğu ve tenkil kararı bulunduğu eşini bıçakla yaraladıktan sonra bebeği kaçırdığı ve yakalama kararı çıkartıldığını belirleme etti. Keleş M.U.Ş.’nin yakalanması amacıyla Kula, Uşak ve Afyonkarahisar itimat ekipleri harekete geçti. SAĞLIK PERSONELİ BEBEĞE SAHİP ÇIKTI

Babası vasıtasıyla kaçırıldıktan sonradan Kula Ihtişam Hastanesi’ne bırakılan Arel bebeğe, hastane personeli erbap bundan sonra. Abla ile doyurulan bebeğin özge ihtiyaçları da keyif personelleri tarafından realizasyon edildi. bu arada polis güçleri, Afyonkarahisar’da eşi eliyle bıçaklanan ve durumu ongun olduğu öğrenilen anneye ulaştı. Arel bebeğin Kula Çap Hastanesi’ne çağrılan annesine doğrulama edileceği öğrenildi. Polis ekipleri kaknem M.U.Ş.’nın yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.Share: