Adlı Oyuncu Kaymakamlık Geçirdi! Akıbet Boş Üzdü

Kavak Yelleri, Bizim Hikaye, Payitaht: Abdülhamid ve Yol kabilinden yüzü sıcak yapımlardan tanıdığımız aktör İbrahim Kendirci, geçmiş akşam Bebek’te görüntülendi.

“ANNEMDEN SAKLIYORDUM”

Kolu kırık aynı şekilde objektiflere yansıyan Kendirci, “Çekmeyin rüfeka! Mufassal süredir bu durumu annemden saklıyordum. Demincek sayenizde öğür olacak.” dedi.

“KAYMAKAMLIK GEÇİRDİM”

Kolunu bittabi kırdığını anlatan adlı aktör, “Kaykay yaparken ufak ilçe geçirdim ve kolumu kırdım.” ifadelerini kullandı.

Oyuncu tıpkı zamanda eylül ayında hem dijital, hem da esas akıntı ayrımsız kanalda yeni projeler ile ekranlara döneceğini söyledi.

İBRAHİM KENDİRCİ KİMDİR?

İbrahim Kendirci (d. 9 Eylül 1986, Gaziantep), Türk oyuncudur.

9 Ilkgüz 1986 Gaziantep ilinde dünyaya mevrut İbrahim Kendirci, annesi Hasibe Kendirci ve babası Salih Kendirci’dir. Zeynep adında bir ablası vardır. Yüklenici olan babası İbrahim elan şeş aylıkken, stüdyo daireler yapıp turistlere as fikriyle çocuklarını üstelik alıp Antalya’ya yerleşti Ortaöğretim eğitimini Antalya’üstelik gören Kendirci, eğitimini İstanbul Üniversitesi Cesamet Konservatuvarı’nda tamamlamıştır. İlk büyük oyunculuk tecrübesini 2007-2011 yılları beyninde Sınır D’bile yayınlanan, başrollerini Yalman Apak, Dağhan Külegeç, Acı Pelin Karahan ve Aslı Enver’le paylaştığı Kavak Yelleri adlı gençlik dizisindeki Bahir Akça rolüyle kazanmıştır.

Konservatuarı kazanış öyküsünü anlatırken Kendirci”nin seçmelerde hiç umudu olmadığını söylemesine karşın seçilmesinin şişman şaşırtı olduğunu belirtmiştir. Bu günlere gelirken kapıların ona açılmasında yakışıklılığınında payı olduğunu itiraf etmiştir. İki Kıyı Bir İsmail isimli tıpkısı dizide oynamıştır fakat o sıra rating alamadığı gerekçesiyle kaldırılmıştır.

Peşinden tıpkısı TRT 1 dizisi olan Nöbet Ayrımı dizisinde, Dolunay Soysert, Açık Deniz Altan Düzyatan, Semavi ile başrolleri paylaşmışlardır. Sonuç kendisine Sargı Akbağ ve Erdal Özyağcılar’ın başrollerini paylaştığı Sevdaluk dizisinde Orhan karakterinde oynamıştır.

Sonuç olarak TRT 1’de yayımlanan Başşehir: Abdülhamid adlı dizide cila aldı.

Share: