Açılışa özel ücretsiz dondurma ikramı

Kahramanmaraş’ta yenilenip vatandaşların hizmetine sunulan pastacı önünde vatandaşlara 250 kilogramlık dondurma külah külah ikram edildi.

Kent merkezinde ‘Kervan-1’ namına tanıdık pastacı yenilendi. Trabzon Bulvarı’nda 2002 yılında hizmete başlayan pastane iç ve aut restorasyon işlemlerinin ardından eskimemiş yüzüyle vatandaşlara bakım sunmaya başladı.

Yenilenen idarehane amacıyla hususi adına Alpedo Dondurma Fabrikasında hazırlanan 250 kilogramlık dondurma vatandaşlara ücretsiz namına izzetüikram edildi. Vatandaşlara izaz edilen dondurma ise kısa sürede tükendi.

Sıcak yaz gününde vatandaşların bire bir nebze birlikte olsa rahatlaması yerine hakeza benzeri aplikasyon yaptıklarını rapor eden Alpedo Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Kervan’ın veladet tarihi 1961. 10 sevimli ile başlamıştık. Trabzon Bulvarında 2002 yılında bu şubemizi açmıştık. Burada halkımız ile beraber kullanılmamış yüzümüz ile bu arada dondurma şovumuzu yaptık hem bile dondurma ağırlama ettik. Şuan birlikte kentimizde 8 şubemiz var ve hedeflerimiz var. Sene başına büyüklüğünde 2 şube daha hizmete açıyoruz. Tekerek yolu ve Binevler uğrunda. Alpedo Dondurma namına Türkiye’nin 175 bin noktasında birlikte hizmet veriyoruz. 24 ülkeye Alpedo ve Kervan markası ile hizmet veriyoruz” dedi.

Yenilenen pastanede dondurma ve şekerli çeşitlerinin yanı sıra kuru ve gözyaşı pasta çeşitlerinin satışına devam edilecek. – KAHRAMANMARAŞ

Share: